Met bijdragen van

Start

     
Ingrid de Moel Marcel Mathijsen, SWN Marie Louise Tabben, Ministerie BZK Henk Hoogland, Almere
Ingrid de Moel
Directeur Bouwstenen
Marcel Mathijsen
Sociaal Werk Nederland
Marie Louise Tabben
Ministerie BZK
Henk Hoogland
Gemeente Almere 

Plenair ochtendprogramma

Rembrandt Sutorius, directeur Artis

Diederik Samsom, sectortafel Gebouwde omgeving


 
Rembrandt Sutorius
Directeur ARTIS
Diederik Samsom
Voorzitter sectortafel Gebouwde omgeving
   

Sessies

Inspiratietour scholen van de toekomst

Bas van der Pol, AIR Rotterdam  Els Maasdam, KindeRdam Johanna Baijense, Veluwe Onderwijsgroep Maartje van der Linden, kindercoach Hans van der Hek
Bas van der Pol
AIR Rotterdam
Els Maasdam
KindeRdam 
Johanna Baijense
Veluwe Onderwijsgroep

Maartje v.d. Linden
Van der Linden Coaching & Advies

Hans van der Hek
Gemeente Rotterdam

Sportief vastgoed

Sander van Stiphout, ArenA Rick Brounen, VSG  
 Sander van Stiphout
Amsterdam ArenA International

Rick Brounen
Vereniging Sport en Gemeenten 

 Melger Seebregts
Gemeente Amsterdam

 

Cultureel vastgoed

 Bas van Stratum, Utrecht
 Mariska Eikenaar, Den Haag Lambert de Pater, Triodosbank

Eltje de Klerk, BMC

Bas van Stratum
Gemeente Utrecht

Mariska Eikenaar
Gemeente Den Haag

Lambert de Pater
Triodos Bank 

Eltje de Klerk
BMC Advies 

Wat vindt de gebruiker van uw tent?

Berny de Vries, Wijkconnect Vincent Koops, Huis van Houten Marc van Leent, de Wijkplaats
Berny de Vries
Wijkconnect

Vincent Koops
Huis van Houten

Marc van Leent
De Wijkplaats

Recepten voor hergebruik

Martin Gravelotte, Amsterdam
 Martin Gravelotte
Gemeente Amsterdam
Maarten van Tuijl
H-team
 Gerben Dijk
H-team

Gebied, gebouw, gebruiker

 Abel Hemmelder, ARTIS  
Abel Hemmelder
ARTIS
Rinus Vader
Royal HaskoningDHV
 

Informatieplicht energiebesparing

Stefan Ruizendaal, Gooise Meren
Eveline Botter
Gemeente Leiden
Christian de Laat
DCMR Milieudienst Rijnmond
Stef Strik
Ministerie EZ en Klimaat

Stedan Ruizendaal
Gemeente Gooise Meren 

Financiering duurzame scholen

Tanja van Nes, PO-Raad Nico van Zuylen, VO-Raad Arnout Huijnink, ministerie OCW
 Frans Rutjes
VNG
 Tanja van Nes
PO-Raad
 Nico van Zuylen
VO-Raad
Arnout Huijnink
Ministerie OCW
Marieke Prins
Gemeente Eindhoven 

Begroten en verantwoorden

Paul Mooij
Gemeente Amsterdam
 Wouter van den Wildenberg
Fakton

De mensen die het doen

Jannet Koster, Breda
Peter Tempelman
ASRE
Jannet Koster
Gemeente Breda
Jan Kappers
Gemeente Veenendaal

De ideale vastgoedorganisatie bestaat niet

Mirjam Lammers, Tilburg
Tjeerd Meijer, SRO
Mirjam Lammers
Tilburg
Tjeerd Meijer
SRO
Maarten van Egmond
RPS
Wouter Dreimüller
Twynstra Gudde

Plenair middagprogramma

Bas Kurvers, wethouder Rotterdam Bonny Donders, projectdirecteur Rijksvastgoedbedrijf  
Bas Kurvers
Wethouder gemeente Rotterdam
 Bonny Donders
Projectdirecteur Regionaal Ontwikkelprogramma Rijksvastgoedbedrijf
 

Omlijsting

Esper Sanchez, harpist Daniel White, grafisch ontwerper
 
Esper Sanchez
Muzikant
Daniel White
Grafisch ontwerper